Sprawdź terminy najbliższych szkoleń

Przejdź na stronę Szkolenia i zapisz się na szkolenia i warsztaty dla zaawansowanych Biofeedback

Szkolenia
Urządzenia Biofeedback

Urządzenia Biofeedback

Pracowaliśmy z różnymi urządzeniami i programami do biofeedbacku. Rekomendujemy zestawy, z których sami obecnie korzystamy. Oferowane przez nas zestawy Biofeedback zawierają wszystko co jest niezbędne do …

Testy neuropsychologiczne

Testy neuropsychologiczne

Testy neuropsychologiczne ułatwiają ocenę postępów treningów EEG Biofeedback. Testy należy przeprowadzić na początku i pod koniec terapii, porównując uzyskane wyniki.
Sprawdzamy tzw. funkcje wykonawcze …

Gry biofeedback

Gry biofeedback

Gry biofeedback pozwalają na urozmaicenie i ożywienie treningu EEG Biofeedback. Trenujący „gra” w grę za pomocą pracy własnego mózgu, tzn. wpływa na przebieg gry …

HEG-Biofeedback

HEG Biofeedback

HEG Biofeedback może być lepszym rozwiązaniem niż EEG Biofeedback, gdy mapa QEEG lub symptomy kliniczne sugerują potrzebę treningu płata czołowego lub przedczołowego (np. dzieci z ADHD). Najlepszym rozwiązaniem może być połączenie HEG z EEG Biofeedbackiem.

GSR Biofeedback

GSR Biofeedback

GSR to szwajcarski scyzoryk w instrumentarium terapeuty biofeedback: wszechstronny, wielofunkcyjny, prosty w użyciu, zawsze pod ręką i niezwykle skuteczny. Trudno wyobrazić sobie sesje treningowe z młodzieżą lub dorosłymi bez biofeedbacku opartego o GSR. Metoda GSR (ang. Galvanic Skin Response) to

Protokoły Biofeedback

Protokoły Biofeedback

Najważniejsze pytanie, które zadaje sobie każdy terapeuta na początku treningu jest następujące „Jaki protokół treningowy dobrać dla Klienta?” Jest to zarazem najtrudniejsze pytanie, na które nie ma prostych i jednoznacznych odpowiedzi.

Jak wyposażyć gabinet EEG Biofeedback?

Który zestaw wybrać? Jaki fotel? Jaki komputer? Jakie meble?

Oferta
Raport QEEG

Raport QEEG

Terapia EEG Biofeedback zaczyna się od badania diagnostycznego aktywności mózgu. Badanie to polega na wykonaniu pomiarów aktywności bioelektrycznej mózgu przy oczach zamkniętych, oczach otwartych w stanie spoczynku oraz w trakcie rozwiązywania zadań.

Feedback haptyczny

Feedback haptyczny

Kotek „mruczy” wtedy, gdy pacjent spełnia warunki progowe treningu.
Feedback haptyczny (dotykowy) to trzeci – obok wzrokowego i słuchowego – sposób podawania informacji zwrotnej o parametrach EEG. Drgania emitowane przez zabawkę są bardzo przyjemne w odbiorze („mruczenie”).

Normy EEG Biofeedback

Normy EEG Biofeedback

Wartości normatywne pozwalają na ocenę danych pomiarowych EEG uzyskanych w trakcie badania diagnostycznego lub treningu EEG Biofeedback. Podstawowe pytanie, które zadajemy sobie przy analizie otrzymanych wyników brzmi następująco:

Szkolenia

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach: Szkolenia I stopnia przygotowujące do rozpoczęcia własnej praktyki EEG Biofeedback. Szkolenia II stopnia - adresowane do bardziej doświadczonych neuroterapeutów

Szkolenie podstawowe I stopnia
Szkolenie dla zaawansowanych
Szkolenia Biofeedback

Aktualizacja oprogramowania Biofeedback

Przejdź do strefy Download i ściągnij najnowsze wersje oprogramowania Biofeedback.

Aktualizacje